| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SR186201 |
| Kod kreskowy | 4004675128829 |
| Nazwa produktu | Pióro kulkowe SCHNEIDER Ceod Shiny, M, kruczoczarny |
| Kategoria | Pióra |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 32.99.12.0 |
| CN | 9608 10 10 |
| MPP | Nie |
| Marka | SCHNEIDER |
| Kolor | |
| kolor | czarny |
| Cecha | |
| produkt | pióro kulkowe |
| W ofercie od | 2026-03 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30192121-5 Długopisy kulkowe |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 4004675128829 |
| waga | 0,02 kg |
| wys. x szer. x dł. | 15,10 x 2,00 x 2,00 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 10 szt |
| ean | 4004675131027 |
| waga | 0,25 kg |
| wys. x szer. x dł. | 17,00 x 11,00 x 4,50 cm |
| Jednostka 3 - karton | 200 szt |
| ean | 4004675131034 |
| waga | 5,19 kg |
| wys. x szer. x dł. | 35,20 x 23,20 x 23,70 cm (objętość 0,02 m3) |
| Jednostka 4 - paleta | 10800 szt |
| waga | 280,15 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 142,20 cm (objętość 1,37 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |