| Basic product parameters | |
| SKU PBS | SR186201 |
| Barcode | 4004675128829 |
| Product name | Ballpoint pen SCHNEIDER Ceod Shiny, M, raven black |
| Category | Fountain pens |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.12.0 |
| CN | 9608 10 10 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | SCHNEIDER |
| Colour | |
| Colour | black |
| Feature | |
| Product | rollerball pen |
| Offer from | |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192121-5 Długopisy kulkowe |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 4004675128829 |
| weight | 0,02 kg |
| h. x w. x l. | 15,10 x 2,00 x 2,00 cm |
| Unit 2 - packaging | 10 pc |
| ean | 4004675131027 |
| weight | 0,25 kg |
| h. x w. x l. | 17,00 x 11,00 x 4,50 cm |
| Unit 3 - carton | 200 pc |
| ean | 4004675131034 |
| weight | 5,19 kg |
| h. x w. x l. | 35,20 x 23,20 x 23,70 cm (volume 0,02 m3) |
| Unit 4 - pallet | 10800 pc |
| weight | 280,15 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 142,20 cm (volume 1,37 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |