| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 3M-4064035175306 |
| Kod kreskowy | 4064035175306 |
| Nazwa produktu | Uniwersalne paski samoprzylepne COMMAND™ (17021-8-EU), usuwalne, średnie, 8 pasków |
| Kategoria | Haczyki |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 22.29.29.0 |
| CN | 3926 90 97 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | COMMAND-3M |
| Kolor | |
| kolor | biały |
| Cecha | |
| typ | wymienne |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | paski |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30195800-0 Szyny lub uchwyty do zawieszania |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 4064035175306 |
| waga | 0,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 9,90 x 2,00 x 17,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 11 op |
| ean | 04064035175313 |
| waga | 0,05 kg |
| wys. x szer. x dł. | 23,50 x 10,80 x 18,10 cm |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |