| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | PG-EC0149 |
| Kod kreskowy | 8058617580998 |
| Nazwa produktu | Świeczki na tort PARTY GO, 7cm, 10 szt., mix kolorów |
| Kategoria | Okolicznościowe |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 32.99.54.0 |
| CN | 3406 00 00 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | PARTY GO |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | świeczka |
| W ofercie od | 2026-03 |
| Wymiary | |
| wysokość (mm) | 70 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39225600-1 Świece |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8058617580998 |
| waga | 0,02 kg |
| wys. x szer. x dł. | 18,00 x 10,00 x 1,50 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 12 szt |
| waga | 0,21 kg |
| wys. x szer. x dł. | 18,00 x 12,00 x 20,00 cm |
| Jednostka 3 - karton | 288 szt |
| waga | 6,90 kg |
| wys. x szer. x dł. | 40,50 x 35,00 x 47,50 cm (objętość 0,07 m3) |