| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 16279181-99 |
| Kod kreskowy | 5901503636978 |
| Nazwa produktu | Zeszyt szkolny OFFICE PRODUCTS, A4, w kratkę, 96 kart., 60gsm, mix kolorów |
| Kategoria | Zeszyty |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 17.23.13.0 |
| CN | 4820 20 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | OFFICE PRODUCTS |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | zeszyt |
| typ | szkolny |
| rodzaj | w kratkę |
| W ofercie od | 2026-03 |
| Wymiary | |
| format | A4 |
| Ilość | |
| ilość kartek | 96 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 22851000-0 Skoroszyty |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5901503636978 |
| waga | 0,39 kg |
| wys. x szer. x dł. | 29,70 x 21,20 x 0,90 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 3 szt |
| ean | 5901503636985 |
| waga | 1,17 kg |
| wys. x szer. x dł. | 29,90 x 21,50 x 2,80 cm |
| Jednostka 3 - karton | 60 szt |
| ean | 5901503636992 |
| waga | 23,46 kg |
| wys. x szer. x dł. | 44,00 x 31,50 x 26,00 cm (objętość 0,04 m3) |
| Jednostka 4 - paleta | 1440 szt |
| ean | 5901503637005 |
| waga | 563,04 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 120,00 cm (objętość 1,15 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |