| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | JO-174AD |
| Kod kreskowy | 8412027033121 |
| Nazwa produktu | Farby do malowania twarzy JOVI Adventure, 3x8ml, z pędzelkiem i gąbką, mix kolorów |
| Kategoria | Produkty kreatywne |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.42.15.0 |
| CN | 3304 99 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | JOVI |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | do malowania twarzy |
| produkt | farby |
| W ofercie od | 2026-03 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 37820000-2 |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8412027033121 |
| waga | 0,09 kg |
| wys. x szer. x dł. | 5,80 x 2,00 x 23,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 szt |
| ean | 38412027033122 |
| waga | 1,03 kg |
| wys. x szer. x dł. | 26,00 x 18,00 x 10,00 cm |
| Dane producenta wg GPSR | |
| Nazwa firmy/producenta | JOVI S. A. |
| Ulica, numer | Av. Bizet, Pol. Ind. Can Jardí 39-41 |
| Kod pocztowy, miasto | 8191 Rubí |
| Kraj | ES |
| Strona www | www.jovi.es/en |
| csejovi@jovi.es | |
| Telefon | +34 671 99 34 34 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |