| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | JO-7N |
| Kod kreskowy | 8412027024303 |
| Nazwa produktu | Akcesoria do modelowania JOVI Cyferki, 12 szt., żółte |
| Kategoria | Produkty kreatywne |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 22.29.25.0 |
| CN | 3926 10 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | JOVI |
| Kolor | |
| kolor | żółty |
| Cecha | |
| produkt | zestaw dla dzieci |
| W ofercie od | 2026-03 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 37820000-2 |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8412027024303 |
| waga | 0,05 kg |
| wys. x szer. x dł. | 12,50 x 2,00 x 2,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 szt |
| ean | 38412027024304 |
| waga | 0,62 kg |
| wys. x szer. x dł. | 27,50 x 17,00 x 14,00 cm (objętość 0,01 m3) |
| Dane producenta wg GPSR | |
| Nazwa firmy/producenta | JOVI S. A. |
| Ulica, numer | Av. Bizet, Pol. Ind. Can Jardí 39-41 |
| Kod pocztowy, miasto | 8191 Rubí |
| Kraj | ES |
| Strona www | www.jovi.es/en |
| csejovi@jovi.es | |
| Telefon | +34 671 99 34 34 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |