| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 2795001PL-02 |
| Kod kreskowy | 5901503637746 |
| Nazwa produktu | Plecak dziecięcy GIMBOO Sweet Animals, trzykomorowy, 260x200x90mm, dinozaur, zielony |
| Kategoria | Plecaki |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 15.12.12.0 |
| CN | 4202 92 11 |
| MPP | Nie |
| Marka | GIMBOO |
| Kolor | |
| kolor | zielony |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-04 |
| produkt | plecak |
| Wymiary | |
| wymiary (mm) | 260x200x90 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30237270-2 Torby na komputery przenośne |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5901503637746 |
| waga | 0,25 kg |
| wys. x szer. x dł. | 20,00 x 9,00 x 26,00 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 6 szt |
| ean | 5901503637753 |
| waga | 1,65 kg |
| wys. x szer. x dł. | 12,50 x 31,00 x 26,00 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - karton | 24 szt |
| ean | 5901503637760 |
| waga | 7,05 kg |
| wys. x szer. x dł. | 53,00 x 33,00 x 28,00 cm (objętość 0,05 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |