| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | JO-51107 |
| Kod kreskowy | 8412027004725 |
| Nazwa produktu | Farba plakatowa JOVI, 1000ml, czerwona |
| Kategoria | Plastyka |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.30.23.0 |
| CN | 3213 10 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | JOVI |
| Kolor | |
| kolor | czerwony |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-04 |
| produkt | farby |
| typ | plakatowe |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 1000 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 30197600-2 Papier i tektura gotowe |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8412027004725 |
| waga | 0,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 0,10 x 0,10 x 0,10 cm |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |