| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-302397 |
| Kod kreskowy | 5905186302397 |
| Nazwa produktu | SuperShot PURELLA Uroda, szkło, 100ml |
| Kategoria | Soki |
| Stawka VAT | 5% |
| PKWiU | 11.07.19.0 |
| CN | 2202 99 19 |
| MPP | Nie |
| Marka | BAKALLAND |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-04 |
| produkt | napój |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 100 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5905186302397 |
| waga | 0,19 kg |
| wys. x szer. x dł. | 4,00 x 4,00 x 10,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 szt |
| ean | 5905186302403 |
| waga | 2,30 kg |
| wys. x szer. x dł. | 18,50 x 13,00 x 11,00 cm |
| Jednostka 3 - paleta | 9000 szt |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |