| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-004031 |
| Kod kreskowy | 5900334004031 |
| Nazwa produktu | Sok TYMBARK Vega, pomidorowy, 0,25l |
| Kategoria | Soki |
| Stawka VAT | 5% |
| PKWiU | 10.32.11.0 |
| CN | 2009 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | TYMBARK |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | pomidorowy |
| produkt | sok |
| W ofercie od | 2026-04 |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 250 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5900334004031 |
| waga | 0,45 kg |
| wys. x szer. x dł. | 6,40 x 6,40 x 16,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 15 szt |
| ean | 5900334146939 |
| waga | 6,70 kg |
| wys. x szer. x dł. | 32,00 x 19,60 x 16,20 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 1995 szt |
| waga | 890,59 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 113,40 cm (objętość 1,09 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |