| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-054290 |
| Kod kreskowy | 59054290 |
| Nazwa produktu | Sok TYMBARK, multiwitamina, 0,2l |
| Kategoria | Soki |
| Stawka VAT | 5% |
| PKWiU | 10.32.19.0 |
| CN | 2009 90 98 |
| MPP | Nie |
| Marka | TYMBARK |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | multiwitamina |
| produkt | sok |
| W ofercie od | 2026-04 |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 200 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 59054290 |
| waga | 0,37 kg |
| wys. x szer. x dł. | 5,50 x 5,50 x 17,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 15 szt |
| ean | 5900334134271 |
| waga | 5,48 kg |
| wys. x szer. x dł. | 27,70 x 16,80 x 17,70 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 1995 szt |
| waga | 728,25 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 123,90 cm (objętość 1,19 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |