| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-015148 |
| Kod kreskowy | 5901886015148 |
| Nazwa produktu | Sok FORTUNA, pomarańczowy, 1l |
| Kategoria | Soki |
| Stawka VAT | 5% |
| PKWiU | 10.32.12.0 |
| CN | 2009 12 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | FORTUNA |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| typ | pomarańczowy |
| produkt | sok |
| W ofercie od | 2026-05 |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 1000 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5901886015148 |
| waga | 1,08 kg |
| wys. x szer. x dł. | 7,90 x 7,40 x 24,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 szt |
| ean | 5901886015145 |
| waga | 13,09 kg |
| wys. x szer. x dł. | 30,00 x 24,00 x 25,50 cm (objętość 0,02 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 624 szt |
| waga | 680,58 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 102,00 cm (objętość 0,98 m3) |