| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-021413 |
| Kod kreskowy | 8720608021413 |
| Nazwa produktu | Herbata LIPTON Feel Good Selection, Relax, czerwonokrzew, 25 kopert |
| Kategoria | Herbaty |
| Stawka VAT | 8% |
| PKWiU | 01.19.39.0 |
| CN | 1212 99 95 |
| MPP | Nie |
| Marka | LIPTON |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-04 |
| produkt | herbata |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 8720608021413 |
| waga | 0,09 kg |
| wys. x szer. x dł. | 6,00 x 7,60 x 14,80 cm |
| Jednostka 2 - karton | 6 szt |
| ean | 8720608021604 |
| waga | 0,65 kg |
| wys. x szer. x dł. | 18,80 x 16,50 x 15,30 cm |
| Jednostka 3 - paleta | 972 szt |
| ean | 8720608022328 |
| waga | 130,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 109,80 cm (objętość 1,05 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |