| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-127599 |
| Kod kreskowy | 5063270127599 |
| Nazwa produktu | Herbata LIPTON czarna, jeżyna i borówka, 20 piramidek |
| Kategoria | Herbaty |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 10.83.13.0 |
| CN | 0902 30 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | LIPTON |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | herbata |
| W ofercie od | 2026-04 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5063270127599 |
| waga | 0,06 kg |
| wys. x szer. x dł. | 6,00 x 10,00 x 10,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 szt |
| ean | 5063270127582 |
| waga | 0,83 kg |
| wys. x szer. x dł. | 37,00 x 20,40 x 10,50 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 1440 szt |
| ean | 5063270127605 |
| waga | 125,32 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 120,00 cm (objętość 1,15 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |