| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | SP-017027 |
| Kod kreskowy | 5900102017027 |
| Nazwa produktu | Galaretki z nadzieniem WAWEL Fresh&Fruity, 1kg |
| Kategoria | Czekoladki |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 10.82.23.0 |
| CN | 1704 90 65 |
| MPP | Nie |
| Marka | WAWEL |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| W ofercie od | 2026-05 |
| produkt | cukierki |
| Waga (g) | 1000 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5900102017027 |
| waga | 1,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 35,00 x 21,00 x 6,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 6 szt |
| ean | 5900102632930 |
| waga | 6,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 36,00 x 29,00 x 19,00 cm (objętość 0,02 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 240 szt |
| waga | 240,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 110,00 cm (objętość 1,06 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |