| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | TNUN-WWW082B600BD000 |
| Kod kreskowy | 5900929608293 |
| Nazwa produktu | Płyn do czyszczenia ekranów TENZI, ekrany LCD, 0,6l |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 00 |
| MPP | Nie |
| Marka | TENZI |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | płyn |
| W ofercie od | 2026-03 |
| typ | do ekranów, tabletów i laptopów |
| Wymiary | |
| pojemność (ml) | 600 |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 5900929608293 |
| waga | 0,70 kg |
| waga opakowania | 0,12 kg |
| wys. x szer. x dł. | 7,00 x 7,00 x 28,50 cm |
| Jednostka 2 - karton | 9 szt |
| ean | 5900929002428 |
| waga | 6,30 kg |
| waga opakowania | 0,30 kg |
| wys. x szer. x dł. | 18,80 x 26,00 x 31,20 cm (objętość 0,02 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 648 szt |
| waga | 453,60 kg |
| waga opakowania | 3,00 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 155,00 cm (objętość 1,49 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |