| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-753371 |
| Kod kreskowy | 9000100753371 |
| Nazwa produktu | Kulki myjąco-zapachowe do toalet BREF Power Aktiv Lemon, 3x50g |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | BREF |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | kulki |
| W ofercie od | 2026-05 |
| typ | do toalety |
| Waga (g) | 3x50 |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 9000100753371 |
| waga | 0,21 kg |
| waga opakowania | 0,05 kg |
| wys. x szer. x dł. | 22,00 x 14,50 x 4,10 cm |
| Jednostka 2 - karton | 9 op |
| ean | 9000100753388 |
| waga | 2,12 kg |
| waga opakowania | 0,72 kg |
| wys. x szer. x dł. | 38,50 x 15,00 x 23,00 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 1008 op |
| ean | 9000100753395 |
| waga | 262,78 kg |
| waga opakowania | 105,53 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 175,40 cm (objętość 1,68 m3) |