| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | HG-956048 |
| Kod kreskowy | 9000100956048 |
| Nazwa produktu | Kulki myjąco-zapachowe do toalet BREF Power Aktiv Lavender, 50g |
| Kategoria | Środki czyszczące |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Marka | BREF |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| Waga (g) | 1x50 |
| W ofercie od | 2026-05 |
| typ | do toalety |
| produkt | kulki |
| Certyfikaty | |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - sztuka | 1 szt |
| ean | 9000100956048 |
| waga | 0,08 kg |
| waga opakowania | 0,03 kg |
| wys. x szer. x dł. | 12,70 x 3,80 x 17,00 cm |
| Jednostka 2 - opakowanie | 10 szt |
| ean | 9000100956062 |
| waga | 0,92 kg |
| waga opakowania | 0,40 kg |
| wys. x szer. x dł. | 40,00 x 13,10 x 17,60 cm (objętość 0,01 m3) |
| Jednostka 3 - paleta | 1440 szt |
| ean | 9000100956055 |
| waga | 158,51 kg |
| wys. x szer. x dł. | 120,00 x 80,00 x 155,20 cm (objętość 1,49 m3) |