| Podstawowe parametry produktu | |
| SKU PBS | 3M-8690734392858 |
| Kod kreskowy | 8690734392858 |
| Nazwa produktu | Ściereczka z mikrofibry SCOTCH-BRITE Basic, 3 szt., mix kolorów |
| Kategoria | Akcesoria do sprzątania |
| Stawka VAT | 23% |
| PKWiU | 13.92.29.0 |
| CN | 6307 10 10 |
| MPP | Nie |
| Marka | SCOTCH-3M |
| Kolor | |
| kolor | mix kolorów |
| Cecha | |
| produkt | ściereczka |
| W ofercie od | 2026-05 |
| typ | z mikrofibry |
| Certyfikaty | |
| Nowy produkt w ofercie | Nowość |
| Hit | Hit |
| Wspólny słownik zamówień | |
| CPV | 39514200-0 Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym |
| Jednostki logistyczne | |
| Jednostka 1 - opakowanie | 1 op |
| ean | 8690734392858 |
| waga | 0,06 kg |
| wys. x szer. x dł. | 20,00 x 17,50 x 9,00 cm |
| Jednostka 2 - karton | 12 op |
| ean | 08690734397402 |
| waga | 0,76 kg |
| wys. x szer. x dł. | 24,00 x 18,00 x 19,50 cm (objętość 0,01 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Idź do sklepu do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Idź do sklepu do sklepu |