| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KR971783 |
| Barcode | 6941288706052 |
| Product name | Pencil sharpener KEYROAD, electric, single, box, color mix |
| Category | Pencil sharpeners |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 22.19.73.0 |
| CN | 4016 92 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-21-08 Pencil sharpener |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Class | Standard |
| Brand | KEYROAD |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Kind | electric |
| Product | sharpener |
| Offer from | 2020-07 |
| Material | plastic/metal |
| Type | single blade |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192133-2 Temperówki do ołówków |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 6941288706052 |
| weight | 0,15 kg |
| h. x w. x l. | 8,90 x 8,40 x 8,50 cm |
| Unit 2 - box | 12 pc |
| ean | 6941288708810 |
| weight | 1,76 kg |
| packaging weight | 0,15 kg |
| h. x w. x l. | 25,50 x 18,80 x 18,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - carton | 48 pc |
| ean | 6941288708957 |
| weight | 7,10 kg |
| packaging weight | 1,10 kg |
| h. x w. x l. | 3,90 x 2,70 x 3,25 cm |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Apex CE Specialists GmbH |
| Street, Number | Grafenberger Allee 277 |
| Postal Code, City | 40237 Düsseldorf |
| Country | DE |
| Website | www.apex-de.com |
| info@apex-ce.de | |
| Phone | +(49) 17 7699 5991 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-754 Warszawa ul. Gagarina 8 |
Go to shop do sklepu |
|
|
31-539 Kraków Al. Powstania Warszawskiego 15 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |