| Basic product parameters | |
| SKU PBS | ICTEMSU-99 |
| Barcode | 5997072189571 |
| Product name | Electric Pencil Sharpener ICO Suni, single hole, blister, assorted colours |
| Category | Pencil sharpeners |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 26.20.12.0 |
| CN | 8472 90 80 |
| eClass 8.1 | 24-24-21-08 Pencil sharpener |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Class | Standard |
| Brand | ICO |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | single blade |
| Kind | electric |
| Material | plastic/metal |
| Product | sharpener |
| Offer from | 2013-01 |
| Dimensions | |
| Size | N/D |
| Dimensions (mm) | n.a. |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192133-2 Temperówki do ołówków |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5997072189571 |
| weight | 0,10 kg |
| h. x w. x l. | 17,00 x 12,00 x 5,00 cm |
| Unit 2 - box | 24 pc |
| ean | 5997072189588 |
| weight | 2,40 kg |
| packaging weight | 0,20 kg |
| h. x w. x l. | 17,80 x 43,20 x 15,30 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - carton | 144 pc |
| ean | 5997072189595 |
| weight | 14,40 kg |
| packaging weight | 1,80 kg |
| h. x w. x l. | 38,00 x 45,00 x 49,00 cm (volume 0,08 m3) |
| Unit 4 - pallet | 1728 pc |
| weight | 172,80 kg |
| packaging weight | 46,60 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 161,50 cm (volume 1,55 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | ICO ZRt. |
| Street, Number | ICO út 5 |
| Postal Code, City | 2013 Pomáz, Hungary |
| Country | HU |
| Website | www.ico.eu |
| post@ico.eu | |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Go to shop do sklepu |
|
|
90-057 Łódź ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-754 Warszawa ul. Gagarina 8 |
Go to shop do sklepu |
|
|
31-539 Kraków Al. Powstania Warszawskiego 15 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |