| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HEPR2679524 |
| Barcode | 9000101103298 |
| Product name | Corrector tape PRITT ECO FLEX, mouse, 4,2mm x 10m, blister |
| Category | Correction supplies |
| Tax rate | 23% |
| eClass 8.1 | 24-24-25-02 Correction roller |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | PRITT |
| Class | Standard |
| Feature | |
| Product | correction tape |
| Kind | blister pack |
| ECO-CERT | individual components of the product are made from recycled materials |
| Offer from | 2020-12 |
| Type | mouse |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192910-3 Folia lub taśma korekcyjna |
| Replacement | |
| replacement | |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101103298 |
| weight | 0,03 kg |
| h. x w. x l. | 8,00 x 2,70 x 16,50 cm |
| Unit 2 - packaging | 10 pc |
| ean | 9000101103304 |
| weight | 0,30 kg |
| packaging weight | 0,09 kg |
| h. x w. x l. | 11,00 x 28,10 x 18,10 cm (volume 0,01 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Henkel Polska Sp. z o.o. |
| Street, Number | Domaniewska 41 |
| Postal Code, City | 02-672 Warszawa |
| Country | PL |
| Website | www.henkel.pl |
| henkel.polska@henkel.com | |
| Phone | +48 22 56 56 000 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-116 Warszawa Al. Świętokrzyska 30/63 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-500 Piaseczno ul. Staszica 3 |
Go to shop do sklepu |
|
|
87-800 Włocławek ul. Papieżka 56-58 |
Go to shop do sklepu |