| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-753340 |
| Barcode | 9000100753340 |
| Product name | Toilet rim block balls BREF Power Aktiv Pine, 3x50g |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | balls |
| Offer from | |
| Type | for toilet |
| Weight (g) | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 9000100753340 |
| weight | 0,21 kg |
| packaging weight | 0,05 kg |
| h. x w. x l. | 22,00 x 14,50 x 4,10 cm |
| Unit 2 - carton | 9 pck |
| ean | 9000100753357 |
| weight | 2,12 kg |
| packaging weight | 0,72 kg |
| h. x w. x l. | 38,50 x 15,00 x 23,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 1008 pck |
| ean | 9000100753364 |
| weight | 262,78 kg |
| packaging weight | 105,53 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 175,40 cm (volume 1,68 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |