| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-989008 |
| Barcode | 9000100989008 |
| Product name | Toilet rim block balls BREF Power Aktiv Flower, 3x50g |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | for toilet |
| Weight (g) | |
| Product | balls |
| Offer from | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 9000100989008 |
| weight | 0,21 kg |
| packaging weight | 0,05 kg |
| h. x w. x l. | 22,00 x 14,50 x 4,10 cm |
| Unit 2 - carton | 9 pck |
| ean | 9000100989015 |
| weight | 2,12 kg |
| packaging weight | 0,72 kg |
| h. x w. x l. | 38,50 x 15,00 x 23,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 1008 pck |
| ean | 9000100989022 |
| weight | 262,78 kg |
| packaging weight | 105,53 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 175,40 cm (volume 1,68 m3) |