| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-582444 |
| Barcode | 9000101582444 |
| Product name | Fabric softener SILAN Aromatherapy Lotus, 2.772l |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | liquid |
| Offer from | |
| Type | for fabrics |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101582444 |
| weight | 2,89 kg |
| packaging weight | 0,12 kg |
| h. x w. x l. | 32,80 x 18,50 x 9,50 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 2 - carton | 6 pc |
| ean | 9000101582451 |
| weight | 17,87 kg |
| packaging weight | 1,24 kg |
| h. x w. x l. | 38,80 x 29,80 x 34,40 cm (volume 0,04 m3) |
| Unit 3 - pallet | 192 pc |
| ean | 9000101582468 |
| weight | 597,65 kg |
| packaging weight | 65,42 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 152,00 cm (volume 1,46 m3) |