| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KR973278 |
| Barcode | 6939540587181 |
| Product name | Sharpener KEYROAD, double, blister |
| Category | Pencil sharpeners |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 25.71.13.0 |
| CN | 8214 10 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-21-08 Pencil sharpener |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | KEYROAD |
| Colour | |
| Colour | transparent |
| Feature | |
| Product | sharpener |
| Offer from | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192133-2 Temperówki do ołówków |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 6939540587181 |
| weight | 0,00 kg |
| h. x w. x l. | 13,00 x 8,20 x 2,30 cm |
| Unit 2 - box | 12 pc |
| ean | 6939540593830 |
| weight | 0,33 kg |
| packaging weight | 0,08 kg |
| h. x w. x l. | 18,00 x 16,00 x 9,00 cm |
| Unit 3 - carton | 144 pc |
| ean | 6939540594653 |
| weight | 4,00 kg |
| packaging weight | 1,00 kg |
| h. x w. x l. | 38,00 x 34,00 x 29,50 cm (volume 0,04 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Apex CE Specialists GmbH |
| Street, Number | Grafenberger Allee 277 |
| Postal Code, City | 40237 Düsseldorf |
| Country | DE |
| Website | www.apex-de.com |
| info@apex-ce.de | |
| Phone | +(49) 17 7699 5991 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |