| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KR971263 |
| Barcode | 6954884577704 |
| Product name | Pencil sharpener KEYROAD Stretch Expandable, plastic, double, blister pack, color mix |
| Category | Pencil sharpeners |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 25.71.13.0 |
| CN | 8214 10 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-21-08 Pencil sharpener |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Class | Standard |
| Brand | KEYROAD |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Kind | standard |
| Offer from | 2018-07 |
| Product | sharpener |
| Type | double blade |
| Dimensions | |
| Size | N/D |
| Certifications | |
| Hit | standard |
| New product | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192133-2 Temperówki do ołówków |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 6954884577704 |
| weight | 0,03 kg |
| packaging weight | 0,01 kg |
| h. x w. x l. | 7,00 x 4,50 x 4,50 cm |
| Unit 2 - box | 24 pc |
| ean | 6954884593582 |
| weight | 1,00 kg |
| packaging weight | 0,20 kg |
| h. x w. x l. | 20,30 x 41,30 x 17,50 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - carton | 144 pc |
| ean | 6954884593728 |
| weight | 5,90 kg |
| packaging weight | 1,00 kg |
| h. x w. x l. | 44,50 x 65,00 x 35,00 cm (volume 0,10 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Apex CE Specialists GmbH |
| Street, Number | Grafenberger Allee 277 |
| Postal Code, City | 40237 Düsseldorf |
| Country | DE |
| Website | www.apex-de.com |
| info@apex-ce.de | |
| Phone | +(49) 17 7699 5991 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-754 Warszawa ul. Gagarina 8 |
Go to shop do sklepu |
|
|
31-539 Kraków Al. Powstania Warszawskiego 15 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |