| Basic product parameters | |
| SKU PBS | ED-8900-1-4624 |
| Barcode | 4004764897063 |
| Product name | Marker furniture e-8900 EDDING, 1,5-2mm, blister, pure white |
| Category | Markers |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.12.0 |
| CN | 9608 20 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-16-15 Marker for special application |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | white |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | marker |
| Dimensions | |
| thickness line (mm) | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192125-3 Pisaki |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 4004764897063 |
| weight | 0,02 kg |
| packaging weight | 0,01 kg |
| h. x w. x l. | 21,00 x 6,00 x 1,70 cm |
| Unit 2 - box | 5 pc |
| ean | 4004764897070 |
| weight | 0,08 kg |
| packaging weight | 0,07 kg |
| h. x w. x l. | 21,50 x 6,50 x 6,50 cm |
| Unit 3 - carton | 100 pc |
| ean | 4004764897087 |
| weight | 1,66 kg |
| packaging weight | 1,85 kg |
| h. x w. x l. | 40,00 x 30,00 x 21,00 cm (volume 0,03 m3) |
| Unit 4 - pallet | 3200 pc |
| ean | 4057305005021 |
| weight | 53,12 kg |
| packaging weight | 23,04 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 84,00 cm (volume 0,81 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Edding International GmbH |
| Street, Number | Bookkoppel 7 |
| Postal Code, City | 22926 Ahrensburg |
| Country | DE |
| Website | www.edding.com |
| info@edding.com | |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |