| Basic product parameters | |
| SKU PBS | ED-95-4-999 |
| Barcode | 4057305044488 |
| Product name | Marker for glass surfaces e-95 EDDING, 1,5-3 mm, 4 pcs, color mix |
| Category | Markers |
| Tax rate | 23% |
| CN | 9608 20 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-16-06 Window marker |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | marker |
| Dimensions | |
| thickness line (mm) | 1,5-3 |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192125-3 Pisaki |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 4057305044488 |
| weight | 0,08 kg |
| packaging weight | 0,00 kg |
| h. x w. x l. | 17,40 x 7,80 x 2,30 cm |
| Unit 2 - box | 10 pck |
| ean | 4057305044495 |
| weight | 0,75 kg |
| packaging weight | 0,07 kg |
| h. x w. x l. | 17,70 x 14,20 x 12,70 cm |
| Unit 3 - carton | 80 pck |
| ean | 4057305044501 |
| weight | 5,98 kg |
| packaging weight | 1,00 kg |
| h. x w. x l. | 40,00 x 30,00 x 28,00 cm (volume 0,03 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Edding International GmbH |
| Street, Number | Bookkoppel 7 |
| Postal Code, City | 22926 Ahrensburg |
| Country | DE |
| Website | www.edding.com |
| info@edding.com | |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |