| Basic product parameters | |
| SKU PBS | 7372904-99PL |
| Barcode | 5901503661543 |
| Product name | 4-Whiteboard Marker Set, DONAU D-Signer B, round, assorted colours, FREE Sponge |
| Category | Markers |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.12.0 |
| CN | 9608 20 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-16-04 Boardmarker |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Class | Standard |
| Brand | DONAU |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Kind | up to 72 hours without a cap |
| Product | marker for boards |
| Offer from | 2014-07 |
| Type | round |
| Dimensions | |
| length of the writing lines (m) | 200 |
| thickness line (mm) | 04-II |
| tip (mm) | 4 |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192125-3 Pisaki |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5901503661543 |
| weight | 0,10 kg |
| h. x w. x l. | 3,30 x 8,50 x 15,50 cm |
| Unit 2 - carton | 10 pc |
| ean | 5901503663264 |
| weight | 1,00 kg |
| packaging weight | 0,08 kg |
| h. x w. x l. | 15,00 x 22,50 x 16,50 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 2000 pc |
| weight | 200,00 kg |
| packaging weight | 41,00 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 146,50 cm (volume 1,41 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | PBS Connect Polska Sp. z o.o. |
| Street, Number | Okólna 45 |
| Postal Code, City | 05-270 Marki |
| Country | PL |
| Website | www.pbspolska.eu |
| kontakt@pbspolska.eu | |
| Phone | +48 22 243 00 40 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Go to shop do sklepu |
|
|
90-057 Łódź ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-754 Warszawa ul. Gagarina 8 |
Go to shop do sklepu |
|
|
31-539 Kraków Al. Powstania Warszawskiego 15 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-839 Warszawa ul. Towarowa 22 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-116 Warszawa Al. Świętokrzyska 30/63 |
Go to shop do sklepu |
|
|
60-649 Poznań ul. Piątkowska 116 |
Go to shop do sklepu |
|
|
01-381 Warszawa ul. Powstańców Śląskich 44 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-205 Rzeszów ul. Wspólna 2 |
Go to shop do sklepu |