| Basic product parameters | |
| SKU PBS | 17055619-99 |
| Barcode | 5901503628829 |
| Product name | Highlighter set OFFICE PRODUCTS with rubber grip, 2-5 mm, 6pcs, color mix |
| Category | Highlighters |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.12.0 |
| CN | 9608 20 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-17-01 Text marker |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | Office Products |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | highlighter |
| Offer from | |
| Dimensions | |
| thickness line (mm) | |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192125-3 Pisaki |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 5901503628829 |
| weight | 0,11 kg |
| h. x w. x l. | 15,00 x 1,80 x 14,00 cm |
| Unit 2 - box | 12 pck |
| ean | 5901503628836 |
| weight | 1,33 kg |
| packaging weight | 0,05 kg |
| h. x w. x l. | 16,00 x 13,00 x 23,30 cm |
| Unit 3 - carton | 144 pck |
| ean | 5901503628843 |
| weight | 15,98 kg |
| packaging weight | 0,67 kg |
| h. x w. x l. | 41,00 x 33,00 x 49,00 cm (volume 0,07 m3) |
| Unit 4 - pallet | 1440 pck |
| weight | 159,84 kg |
| packaging weight | 38,01 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 115,00 cm (volume 1,10 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | PBS Connect Polska Sp. z o.o. |
| Street, Number | Okólna 45 |
| Postal Code, City | 05-270 Marki |
| Country | PL |
| Website | www.pbspolska.eu |
| kontakt@pbspolska.eu | |
| Phone | +48 22 243 00 40 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |