| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KR973126/72 |
| Barcode | 6941288788232 |
| Product name | Highlighter KEYROAD Pastel, 72 pcs, display, color mix |
| Category | Highlighters |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.12.0 |
| CN | 9608 20 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-17-01 Text marker |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | KEYROAD |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | highlighter |
| Type | display |
| Dimensions | |
| thickness line (mm) | 05-II |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192125-3 Pisaki |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 6941288788232 |
| weight | 1,40 kg |
| packaging weight | 0,50 kg |
| h. x w. x l. | 23,00 x 19,00 x 34,50 cm (volume 0,02 m3) |
| Unit 2 - carton | 4 pck |
| ean | 6923765314387 |
| weight | 7,60 kg |
| packaging weight | 1,00 kg |
| h. x w. x l. | 70,70 x 47,60 x 13,90 cm (volume 0,05 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Apex CE Specialists GmbH |
| Street, Number | Grafenberger Allee 277 |
| Postal Code, City | 40237 Düsseldorf |
| Country | DE |
| Website | www.apex-de.com |
| info@apex-ce.de | |
| Phone | +(49) 17 7699 5991 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |