| Basic product parameters | |
| SKU PBS | ED-2185-3 |
| Barcode | 4057305025234 |
| Product name | Gel roller e-2185 EDDING, 0,7mm, set 3, color mix |
| Category | Gel Pens |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.12.0 |
| CN | 9608 20 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-29-01 Gel-ink-roller |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | pen |
| Offer from | |
| Type | gel |
| Dimensions | |
| thickness line (mm) | 0,7 |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192121-5 Długopisy kulkowe |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 4057305025234 |
| weight | 0,04 kg |
| h. x w. x l. | 15,50 x 4,20 x 1,50 cm |
| Unit 2 - box | 12 pck |
| ean | 4057305025241 |
| weight | 0,43 kg |
| h. x w. x l. | 15,90 x 8,30 x 9,70 cm |
| Unit 3 - carton | 288 pck |
| ean | 4057305025258 |
| weight | 10,31 kg |
| h. x w. x l. | 49,00 x 35,50 x 22,50 cm (volume 0,04 m3) |
| Unit 4 - pallet | 4608 pck |
| weight | 164,97 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 88,00 cm (volume 0,84 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Edding International GmbH |
| Street, Number | Bookkoppel 7 |
| Postal Code, City | 22926 Ahrensburg |
| Country | DE |
| Website | www.edding.com |
| info@edding.com | |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Go to shop do sklepu |
|
|
90-057 Łódź ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |