| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KR972917 |
| Barcode | 6941288774266 |
| Product name | Eraser KEYROAD, soft, 2 pcs, blister, mix colors |
| Category | Erasers |
| Tax rate | 23% |
| CN | 4016 92 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-22-01 Eraser |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | KEYROAD |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | eraser |
| Type | for erasing |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 44812300-8 |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 6941288774266 |
| weight | 0,05 kg |
| h. x w. x l. | 8,00 x 12,50 x 1,30 cm |
| Unit 2 - box | 12 pck |
| ean | 6941288791263 |
| weight | 0,69 kg |
| h. x w. x l. | 17,50 x 17,00 x 9,00 cm |
| Unit 3 - carton | 144 pck |
| ean | 6941288791300 |
| weight | 8,30 kg |
| h. x w. x l. | 33,00 x 28,00 x 28,50 cm (volume 0,03 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Apex CE Specialists GmbH |
| Street, Number | Grafenberger Allee 277 |
| Postal Code, City | 40237 Düsseldorf |
| Country | DE |
| Website | www.apex-de.com |
| info@apex-ce.de | |
| Phone | +(49) 17 7699 5991 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |