| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KR972056 |
| Barcode | 6941288724551 |
| Product name | KEYROAD Classic ball point pen, with soft grip zone, 0.7mm tip, 10 colors /blister card |
| Category | Ballpoint pens |
| Tax rate | 23% |
| CN | 9608 10 00 |
| eClass 8.1 | 24-24-05-01 Ballpoint pen |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | KEYROAD |
| Class | Standard |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | pen |
| Dimensions | |
| thickness line (mm) | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192121-5 Długopisy kulkowe |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 6941288724551 |
| weight | 0,11 kg |
| h. x w. x l. | 19,60 x 21,50 x 1,70 cm |
| Unit 2 - box | 12 pck |
| ean | 6941288770305 |
| weight | 1,44 kg |
| h. x w. x l. | 34,00 x 20,30 x 11,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - carton | 144 pck |
| ean | 6941288770510 |
| weight | 17,30 kg |
| h. x w. x l. | 63,00 x 36,50 x 46,00 cm (volume 0,11 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Apex CE Specialists GmbH |
| Street, Number | Grafenberger Allee 277 |
| Postal Code, City | 40237 Düsseldorf |
| Country | DE |
| Website | www.apex-de.com |
| info@apex-ce.de | |
| Phone | +(49) 17 7699 5991 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |
|
|
42-600 Tarnowskie Góry ul. Oświęcimska 3 |
Go to shop do sklepu |