| Basic product parameters | |
| SKU PBS | ECJP510R-3N |
| Barcode | 6923765321644 |
| Product name | Gel pen ECONOVO, quick-drying ink, 0,5mm, 3 pcs, color mix |
| Category | Ballpoint pens |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.12.0 |
| CN | 9608 10 92 |
| eClass 8.1 | 24-24-29-01 Gel-ink-roller |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | retractable pen |
| Offer from | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | standard |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30192121-5 Długopisy kulkowe |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 6923765321644 |
| weight | 0,03 kg |
| h. x w. x l. | 14,40 x 3,20 x 1,40 cm |
| Unit 2 - box | 25 pck |
| ean | 6923765322450 |
| weight | 1,05 kg |
| packaging weight | 0,13 kg |
| h. x w. x l. | 41,00 x 20,00 x 9,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - carton | 200 pck |
| ean | 6923765323266 |
| weight | 8,40 kg |
| packaging weight | 1,00 kg |
| h. x w. x l. | 43,00 x 42,00 x 20,00 cm (volume 0,04 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Apex CE Specialists GmbH |
| Street, Number | Grafenberger Allee 277 |
| Postal Code, City | 40237 Düsseldorf |
| Country | DE |
| Website | www.apex-de.com |
| info@apex-ce.de | |
| Phone | +(49) 17 7699 5991 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |