| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KATN73CY-99 |
| Barcode | 8901057502498 |
| Product name | Office scissors KANGARO, 18,5 cm, with guard, for right-handers, blister, mix colors |
| Category | Scissors |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 25.71.11.0 |
| CN | 8213 00 00 |
| eClass 8.1 | 21-04-47-27 Universal scissors |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | KANGARO |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | office scissors |
| Offer from | |
| Dimensions | |
| Size | |
| Certifications | |
| New product | standard |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39241200-5 Nożyczki |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 8901057502498 |
| weight | 0,08 kg |
| h. x w. x l. | 11,00 x 2,00 x 24,70 cm |
| Unit 2 - packaging | 12 pc |
| ean | 18901057502495 |
| weight | 0,90 kg |
| packaging weight | 0,12 kg |
| h. x w. x l. | 25,70 x 17,50 x 12,50 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - carton | 144 pc |
| weight | 10,80 kg |
| h. x w. x l. | 55,00 x 55,40 x 27,50 cm (volume 0,08 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | Balton Baltic |
| Street, Number | Vilniaus 31 |
| Postal Code, City | 01402 Vilnius |
| Country | LT |
| Website | www.kgocglobal.com |
| info@kgocglobal.com | |
| Phone | +37 (0) 6777 9783 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |