| Basic product parameters | |
| SKU PBS | JO-05 |
| Barcode | 8412027001076 |
| Product name | Modelling spatulas JOVI, 5 pcs., mix of shapes, brown |
| Category | Creative products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 22.29.25.0 |
| CN | 3926 10 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | brown |
| Feature | |
| Product | set for kids |
| Offer from | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 8412027001076 |
| weight | 0,06 kg |
| h. x w. x l. | 16,00 x 22,70 x 0,60 cm |
| Unit 2 - carton | 24 pc |
| ean | 38412027001077 |
| weight | 1,54 kg |
| h. x w. x l. | 26,00 x 17,50 x 21,50 cm (volume 0,01 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | JOVI S. A. |
| Street, Number | Av. Bizet, Pol. Ind. Can Jardí 39-41 |
| Postal Code, City | 8191 Rubí |
| Country | ES |
| Website | www.jovi.es/en |
| csejovi@jovi.es | |
| Phone | +34 671 99 34 34 |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |