| Basic product parameters | |
| SKU PBS | 3M-04064035198930 |
| Barcode | 4064035198930 |
| Product name | Folding clothes hanger COMMAND™ (17029-WHI-1-EU), 1 hanger + 4 strips, white |
| Category | Hooks |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 22.29.29.0 |
| CN | 3926 90 97 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | COMMAND-3M |
| Colour | |
| Colour | white |
| Feature | |
| Product | |
| Offer from | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 30195800-0 Szyny lub uchwyty do zawieszania |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 4064035198930 |
| weight | 0,10 kg |
| h. x w. x l. | 1,10 x 5,50 x 15,00 cm |
| Unit 2 - carton | 5 pck |
| ean | 00068060298287 |
| weight | 0,10 kg |
| h. x w. x l. | 29,00 x 11,50 x 19,10 cm (volume 0,01 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |