| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KAPC-1104.1/Z |
| Barcode | 8901057600224 |
| Product name | Pizza cutter KOHE, dia. 101mm, assorted colors |
| Category | Kitchen Accessories |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 25.71.11.0 |
| CN | 8211 93 00 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | |
| Type | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39241100-4 Noże |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 8901057600224 |
| weight | 0,45 kg |
| h. x w. x l. | 0,10 x 0,10 x 0,10 cm |
| Unit 2 - box | 5 pc |
| Unit 3 - carton | 20 pc |
| weight | 3,09 kg |