| Basic product parameters | |
| SKU PBS | KA21106 |
| Barcode | 8901057600996 |
| Product name | Knife KOHE, blade length 163mm, assorted colors |
| Category | Kitchen Accessories |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 25.71.11.0 |
| CN | 8211 93 00 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Product | knife |
| Offer from | |
| Type | kitchen |
| Dimensions | |
| Size | |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 8901057600996 |
| weight | 0,30 kg |
| h. x w. x l. | 28,80 x 0,10 x 0,10 cm |
| Unit 2 - box | 5 pc |
| Unit 3 - carton | 30 pc |
| weight | 4,09 kg |