| Basic product parameters | |
| SKU PBS | SP-103715 |
| Barcode | 5063270103715 |
| Product name | Tea LIPTON white, raspberry, 20 tea bags |
| Category | Teas |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 10.83.13.0 |
| CN | 0902 10 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | LIPTON |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | tea |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5063270103715 |
| weight | 0,05 kg |
| h. x w. x l. | 6,00 x 10,00 x 10,00 cm |
| Unit 2 - carton | 12 pc |
| ean | 5063270103708 |
| weight | 0,76 kg |
| h. x w. x l. | 37,00 x 20,40 x 10,50 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 1440 pc |
| ean | 5063270103739 |
| weight | 115,84 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 120,00 cm (volume 1,15 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |