| Basic product parameters | |
| SKU PBS | SP-567373 |
| Barcode | 5903246567373 |
| Product name | SuperShot PURELLA Energy, glass, 100ml |
| Category | Juices |
| Tax rate | 5% |
| PKWiU | 11.07.19.0 |
| CN | 2202 99 19 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | drink |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | 100 |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5903246567373 |
| weight | 0,19 kg |
| h. x w. x l. | 4,00 x 4,00 x 10,50 cm |
| Unit 2 - carton | 12 pc |
| ean | 5905186303738 |
| weight | 2,30 kg |
| h. x w. x l. | 18,50 x 13,00 x 11,00 cm |
| Unit 3 - pallet | 9000 pc |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |