| Basic product parameters | |
| SKU PBS | SP-015155 |
| Barcode | 5901886015155 |
| Product name | Juice FORTUNA, apple, 1l |
| Category | Juices |
| Tax rate | 5% |
| PKWiU | 10.32.16.0 |
| CN | 2009 71 99 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Type | apple |
| Product | juice |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | 1000 |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5901886015155 |
| weight | 1,08 kg |
| h. x w. x l. | 7,90 x 7,40 x 24,50 cm |
| Unit 2 - carton | 12 pc |
| ean | 5901886015152 |
| weight | 13,09 kg |
| h. x w. x l. | 30,00 x 24,00 x 25,50 cm (volume 0,02 m3) |
| Unit 3 - pallet | 624 pc |
| weight | 680,58 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 102,00 cm (volume 0,98 m3) |