| Basic product parameters | |
| SKU PBS | SP-678352K |
| Barcode | 5000112678352 |
| Product name | Coca-Cola Zero, can, 0,2l, deposit |
| Category | fizzy drinks |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 11.07.19.0 |
| CN | 2202 10 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | COCA-COLA |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | cola |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | 200 |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 5000112678352 |
| weight | 0,21 kg |
| h. x w. x l. | 5,30 x 5,30 x 11,20 cm |
| Unit 2 - carton | 24 pc |
| ean | 5000112678369 |
| weight | 5,09 kg |
| h. x w. x l. | 32,00 x 21,50 x 11,20 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 3168 pc |
| weight | 67,19 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 134,60 cm (volume 1,29 m3) |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |