| Basic product parameters | |
| SKU PBS | PG-ED0069 |
| Barcode | 8058617581698 |
| Product name | Birthday candles PARTY GO, 14cm, 12 pcs., mix of colours |
| Category | Occasional |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 32.99.54.0 |
| CN | 3406 00 00 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Offer from | |
| Product | |
| Dimensions | |
| height (mm) | 140 |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 8058617581698 |
| weight | 0,02 kg |
| h. x w. x l. | 22,00 x 6,00 x 1,50 cm |
| Unit 2 - packaging | 24 pc |
| weight | 0,26 kg |
| h. x w. x l. | 22,00 x 15,00 x 20,00 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - carton | 288 pc |
| weight | 13,60 kg |
| h. x w. x l. | 47,50 x 32,00 x 45,00 cm (volume 0,07 m3) |