| Basic product parameters | |
| SKU PBS | BS-AX-002854 |
| Barcode | 5949509002854 |
| Product name | Baking and frying trays ALUFIX Fix-Grill, aluminum, small, 3 pcs |
| Category | Other |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 25.92.12.0 |
| CN | 7612 90 30 00 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | silver |
| Feature | |
| Offer from | |
| Type | aluminium |
| Product | |
| Material | aluminium |
| Dimensions | |
| Size | |
| Certifications | |
| New product | New |
| Hit | Hit |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39220000-0 Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe |
| Logistic units | |
| Unit 1 - packaging | 1 pck |
| ean | 5949509002854 |
| weight | 0,04 kg |
| packaging weight | 0,01 kg |
| h. x w. x l. | 22,50 x 17,00 x 4,30 cm |
| Unit 2 - carton | 20 pck |
| ean | 5949509002861 |
| weight | 0,92 kg |
| packaging weight | 0,12 kg |
| h. x w. x l. | 24,00 x 23,80 x 18,50 cm (volume 0,01 m3) |
| Unit 3 - pallet | 2400 pck |
| weight | 135,76 kg |
| packaging weight | 25,00 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 163,00 cm (volume 1,56 m3) |
| Manufacturer information according to GPSR | |
| Company/Manufacturer Name | S.C ALUFIX S.R.L |
| Street, Number | NEGOIU STREET 155 |
| Postal Code, City | 505200 FAGARAS |
| Country | RO |
| Website | alu-fix.com |
| contact-eu@biosphere-corp.com | |
|
|
06-400 Ciechanów ul. Mazowiecka 10 |
Go to shop do sklepu |
|
|
05-092 Łomianki Łąkowa 31 |
Go to shop do sklepu |
|
|
00-105 Warszawa ul. Twarda 18 |
Go to shop do sklepu |
|
|
35-101 Rzeszów Staroniwska 41B |
Go to shop do sklepu |