| Basic product parameters | |
| SKU PBS | HG-838640 |
| Barcode | 9000101838640 |
| Product name | Window cleaner CLIN Peony, trigger spray, 500ml |
| Category | Cleaning products |
| Tax rate | 23% |
| PKWiU | 20.41.44.0 |
| CN | 3402 50 90 |
| MPP | Nie |
| Basic product parameters | |
| Brand | |
| Colour | |
| Colour | assorted colours |
| Feature | |
| Type | for window panes |
| Offer from | |
| Product | liquid |
| Dimensions | |
| capacity (ml) | 500 |
| Certifications | |
| Hit | Hit |
| New product | New |
| Procurement vocabulary | |
| CPV | 39830000-9 Środki czyszczące |
| Logistic units | |
| Unit 1 - piece | 1 pc |
| ean | 9000101838640 |
| weight | 0,56 kg |
| packaging weight | 0,06 kg |
| h. x w. x l. | 25,60 x 10,70 x 5,50 cm |
| Unit 2 - carton | 10 pc |
| ean | 9000101838657 |
| weight | 5,89 kg |
| packaging weight | 0,94 kg |
| h. x w. x l. | 28,00 x 22,40 x 27,50 cm (volume 0,02 m3) |
| Unit 3 - pallet | 840 pc |
| ean | 9000101838664 |
| weight | 520,57 kg |
| packaging weight | 104,77 kg |
| h. x w. x l. | 120,00 x 80,00 x 179,40 cm (volume 1,72 m3) |